Шампионът Лудогорец победи с 1:0 Жалгирис в първи мач от плейофите на Лигата на

...

Шампионът Лудогорец победи с 1:0 Жалгирис в първи мач от плейофите на Лигата на конференциите

Шампионът Лудогорец победи с 1:0 Жалгирис в първи мач от плейофите на Лигата на конференциите. " Орлите " стигнаха до триумфа с попадение още във втората минута, като автогол Иван Татомирович прати топката в личната си врата.

Разградчани могат да съжаляват, че не взе по-сериозен задатък преди реванша след седмица, защото през първата част и изключително в първите минути имаше тотално предимство и на три пъти удари гредите преди почивката.

Наставникът на " орлите " Анте Шимунджа стартира със Симон Слуга на вратата, а пред него в отбрана Сисиньо, Оливие Вердон, Дани Групер и Антон Недялков. В халфовата линия бяха Иван Йорданов, Якуб Пиотровски и Спас Делев, а в предни позиции действаха Кирил Десподов, Бърнард Текепетей и на върха на офанзивата Игор Тиаго, предава Спортал.

На трибуните в ложата на " Хювефарма Арена " седна Димитър Бербатов и един от главните му съидейници в битката му за президент на БФС - Петър Величков. Той бе в компанията на един от притежателите на " орлите " Георги Домусчиев, техническият шеф Козмин Моци и изпълнителният шеф Ангел Петричев.
Източник: petel.bg